ELVNİ AT ÇİFTLİĞİ İZMİR ET MANGAL, KAHVALTI, BİNİCİLİK KULÜBÜ HOŞGELDİNİZ
ELVNİ At Çiftliği İZMİRELVNİ At Çiftliği İZMİRELVNİ At Çiftliği İZMİR
0 555 023 22 02
info@elvniatciftligi.com
35330 Balçova-İZMİR
ELVNİ At Çiftliği İZMİRELVNİ At Çiftliği İZMİRELVNİ At Çiftliği İZMİR

Kurucumuz

ELVNİ

BİNİCİLİK KULÜBÜ

Kurucumuzdan mesaj:“Sol dizinizin altında kalp atışı duymak, oturduğunuz yerde bir canlıyı hissetmek müthiş bir duygudur. Bir ritmi vardır. Bedeniniz o ritme ayak uydurur. ‘Atlar çok büyük boy anneler gibidir’ derler. Bu çok doğru”

Engin Oğultarhan

Kurucu
  • info@elvniatciftligi.com
  • 0555 023 22 02
  • ŞEBNEM SOKAĞI NO:14 İNCİRALTI MAHALLESİ 35330 BALÇOVA/İzmir

Bir kez ata binen bir daha vazgeçemez diyen Engin Oğultarhan, “Sol dizinizin altında kalp atışı duymak, oturduğunuz yerde bir canlıyı hissetmek müthiş bir duygudur. Bir ritmi vardır. Bedeniniz o ritme ayak uydurur. ‘Atlar çok büyük boy anneler gibidir’ derler. Bu çok doğru” 

İsmi, Elvni. Sabah kahvaltısından akşam yemeğine, hatta gecenin geç vakitlerine kadar vakit geçirebileceğiniz bir mekan. Çocuklar atlarla, tavuklarla iç içe çimlerde koşup oynarken siz de çayınızı kahvenizi rahatça yudumlayabilirsiniz. Tüm bunların yanında asıl önemli özelliği buranın bir binicilik kulübü olması. Evet buradaki atlar sadece çocuk gezdirmek için değil. Ata binmeye meraklı kişiler için de hizmet veriliyor. Gerçek anlamda binicilik dersleri alabiliyorsunuz. Hem çocuklar hem de yetişkinler için ders veriliyor. Üstelik herkesin ulaşabileceği fiyatlara. Ata binmeyi bilenler ise at kiralayıp binebiliyor. Kendisi de bir at tutkunu olan Engin Tarhan İzmir’de ata binebileceği, çocuklarıyla vakit geçirebileceği alkolsüz bir yer bulamadığı için açmış burayı.

Rezervasyon

Mangal,kahvaltı etkinlikleri için...

Rezervasyon

At biniciliği için...
Görüşmeyi Başlat
Merhaba ELVNİ At Çiftliği İZMİR Hoşgeldiniz
Kurucumuz konusunda Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?